eMoto

Pewność i Bezpieczeństwo

  • Jasne zasady, brak kruczków prawnych oraz ochrona ze strony potężnej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group to mocne atuty chwalone wśród klientów Benefii.
  • W serwisie Benefia24.pl wszystkie płatności online realizowane są za pomocą popularnego i sprawdzonego systemu rozliczeniowego PayU. Jest to gwarancja należytego bezpieczeństwa transakcji.

Tworząc serwis internetowy Benefia24.pl zadbaliśmy nie tylko o to, by korzystanie z jego usług było wygodne, ale również w pełni bezpieczne. Benefia24.pl gwarantuje całkowite bezpieczeństwo danych osobowych oraz danych o zawartych polisach ubezpieczeniowych. Wszelkie informacje przekazane przez naszych Klientów są chronione zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zasadami zachowania poufności.

W serwisie Benefia24.pl dostęp do indywidualnego konta klienta jest chroniony wielopoziomowym systemem zabezpieczeń:

  • unikalny login i hasło wybierane przez klienta,
  • bezpieczne szyfrowane połączenie internetowe (SSL).

System szyfrowania transmisji (SSL)

W trosce o bezpieczeństwo transakcji internetowych i przekazywania poufnych danych, w serwisie Benefia24.pl zastosowano bezpieczny 128 - bitowy protokół SSL, który gwarantuje obecnie najwyższy poziom bezpieczeństwa - identyczny jak w systemach bankowości elektronicznej.

Protokół SSL to zestaw reguł i standardów zapewniający przeglądarce internetowej bezpieczną wymianę zaszyfrowanych informacji z serwerem WWW z wykorzystaniem tzw. certyfikatów. Zapewnia on poufność i integralność informacji wymienianych między Klientem a serwisem Benefia24.pl oraz identyfikację serwera, z którym Klient nawiązał połączenie.

W trakcie połączenia z każdą stroną serwisu Benefia24.pl, adres wyświetlany przez przeglądarkę internetową, standardowo rozpoczynający się od liter "http://", powinien rozpoczynać się od "https://".

Bezpieczne połączenie z witryną internetową za pomocą protokołu SSL jest sygnalizowane poprzez wyświetlenie symbolu zamkniętej kłódki na pasku stanu przeglądarki internetowej. Autentyczność certyfikatu można sprawdzić, klikając dwukrotnie na symbol kłódki widoczny w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie odczytując informacje w zakładce Ogólne. Prosimy zwrócić uwagę, czy certyfikat został wystawiony dla www.benefia24.pl, przez VeriSign Inc. oraz na datę jego ważności.